۱۳۸۹ مهر ۱۳, سه‌شنبه

این پسران زن نما بیشتر شبیه چه کسانی هستند؟

تحول سبز- گروه گسترش آگاهی ها : دانشجویان موچ سبز
سه عکس اول را ببینید. اینها تصاویر پسرانی هستند که در تمسخر دختران و زنان پیشگام جنبش سبز، در مانور امنیت! اخیر نیروی انتظامی، با لباس و آرایش زنانه و در پوششی موهن به خیابان آمده اند. این سه تصویر را خوب ببینید و آنها را به خاطر بسپارید. بعد می رویم سراغ تصاویر بعدی و یک مقایسه ساده انجام می دهیم.پوشش هر انسان جزو آزادی های فردی اوست و هیچ کس را نباید به خاطر نوع پوششی که اختیار می کند، برخود و یا حتی تمسخر کرد. اما می خواهیم یک مقایسه بسیار ساده انجام دهیم.
پنج تصویر بعدی مربوط به زنان شجاعی هستند که در زیر همه سرکوب ها به خیابان آمدند و خواسته های به حق خود را بیان کردند. از دید حاکمیت، اینها زنان بد جامعه ما هستند و باید به خاطر زن بودنشان و پوششان و همه چیزشان تمسخر و تحقیر شوند. نمونه ای از این تمسخر را در تصاویر اولیه دیدیم.

یکبار دیگر به یکی از تصاویر تمسخر زنان مبارز و آگاه جنبش سبز نگاه کنید:

آیا این تصاویر برایتان آشنا نیستند؟
سه تصویر نهایی را ببینید. از دید حکومت، اینها زنان خوب جامعه ما هستند. چون اینها تصاویری از فرشته رحمت و مهرورزی را در دست گرفته اند. همه این تصاویر مربوط به خبرگزاری های رسمی حکومت هستند.یک سوال: به نظر شما ۳ تصویر اول به تصاویر آخر شبیه تر هستند یا به تصاویر میانی؟
"

۳ نظر:

حیدریم گفت...

سلام
چقدر جالب این عکس ها رو کنار هم آوردین
کار هنرمندانه ای بود
یا علی ع

ناشناس گفت...

تصاویر و مقایسه بسیار زیبایی بود دوست عزیز ممنون از اگاه سازی شما .. ما پیروزیم چون حق با ماست

ناشناس گفت...

کاش عکس اون پدر و دختر دلقک رو هم میذاشتین
همونا که همیشه روز انتخابات از اول تا آخرش دم باجه های رای گیری وایمیسن و عکس آقا رو هم دست میگیرن
پوششون خیلی جالبه، یه سرچ بکنین خودتون میبینین