۱۳۸۹ شهریور ۹, سه‌شنبه

امام خمینی به گرد پای امام خامنه ای هم نمی رسد!

یادم میاد اولین کسی که آقای خامنه ای را امام خطاب کرد همین حشمت ا... طبرزدی در نشریه پیام دانشجو بود.اما طبرزدی سگش هم شرف داشت به اینها، چون لااقل برای اثبات یکی دیگری را نفی نمیکرد، وجالب اینکه الان آقای طبرزدی  به جرم مخالفت با رهبری ونظام در زندان هستند.!!!! فاعتبروا یا اولوالالباب.
--------------------------------------------------------------------------------

دیروز مطلبی از محمد علی رامین(معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد ) خواندم, او برای خاتمی عبارت لعنت الله علیه بکار برده بود، لذا تصمیم گرفتم این خاطره را بنویسم.

در راهروهای وزارت ارشاد رامین را دیدم، همسر و فرزند دکتر شریعتی هم آنجا بودند،به او گفتم: برای لغوامتیاز دو نشریه پزشکی- که هر یک شخصیت حقوقی مستقل دارند - دو کاغذ آ5(نصف آ4) مصرف می کردید! و در یک نامه نیم صفحه ای دو نشریه پزشکی را لغو امتیاز نمی فرمودید! واز آن مهمتر, من را به عنوان یک مخالف و منتقد سر سخت بپذیرید و مباحث را با هم خلط نفرمایید, این نشریات پزشکی است و ربطی به سیاست ندارد!ا

او گفت: برای من این مسئله مهم است، موضع شما در مورد امام خامنه ای چیست؟

عرض کردم: بگذارید نظرم را راجع به بالاتر از ایشان – امام خمینی – بگویم.

بر آشفت و گفت: ' نه او بالاتر نیست! امام خمینی به گرد پای امام خامنه ای هم نمی رسد! ' و برای اثبات ادعایش اضافه کرد: " امام شاید یک زمانی مطرح بود، اما امام خامنه ای به مراتب بالاتر از اوست، امام خمینی در اواخر دوره رهبری کم آورد، و می گفت دعا کنید من از میان شما بروم، دیگر نمی توانم! با آن همه شاگرد همراه و مطیع، و امام خامنه ای شاگردی نداشت، تازه شاگردان امام هم به او پشت کردند، امام خامنه ای یکه و تنها 21 سال با اقتدار کشور را داره کرد و خم به ابرو نیاورد، گله هم نمی کند! عصبانی هم نمی شود.


با خود گفتم: او به هیچ کدام اعتقاد ندارد، با تجلیل از رهبری می خواهد پشتوانه او – امام – را بکوبد، بعد از کوبیدن امام راه برای کوبیدن رهبری هم باز می شود! من مطمئن هستم که روزی همین آقا رهبری را هم تخریب خواهد کرد!

نهاد رهبری چقدر باید خوش خیال باشند که فریب این تملق و چاپلوسی را بخورند و این ترفند ساده و بچه گانه را درک نکنند! واقعاً برای شما متاسفم که امور را به دست این متملقان داده اید!

8/6/89 دکتر مهدی خزعلی
"

هیچ نظری موجود نیست: