۱۳۹۰ خرداد ۱۱, چهارشنبه

شرمتان باد ای خداوندان قدرت


یادمه زمان انقلاب یکی از شعار های مردم این بود که:" ولیعهدت بمیرد شاه خائن     چرا کشتی جوانان وطن را"
و هر چند با گذشت حدود 30 سال ولی بالاخره شاهد مرگ ذلیلانه و ناکام دو تن از فرزندان شاه و همچنین خود وی  در ابتدا بودیم.
امروز شنیدم که در تشییع جنازه مرحوم عزت ا... سحابی دختر ایشان که پس از مدت مدیدی زندانی بودن در اوین به مرخصی آمده بود در پی ضرب و شتم مامورین به شهادت رسیده است. حقیقتا نمیدانم چه بگویم، نمیدانم در برابر اینهمه رذالت و خباثت و دنائت  وبی شرفی چه میتوان گفت.فقط میدانم که قانون الهی لا یتغیر است پس باشید و آخر و عاقبت ونحوه مرگ ظالمین را به نظاره بنشینید که تماشایی است. البته  اشکال اینجاست که مشاهده این عاقبت کمی صبر میخواهد ولی بقول معروف دیر وزود دارد اما سوخت و سوز ندارد..

۱ نظر:

جرس نیوز گفت...

ماموران امنیتی پیکر هاله سحابی را بدون حضور خانواده اش برای دفن به لواسانات منتقل کردند
سحام نیوز
سحام نیوز: پیکر بی جان هاله سحابی را نیروهای امنیتی ساعتی پیش به لواسانات منتقل کردند این در حالی است که خانواده سحابی قصد تشییع جنازه او را داشتند اما ماموران امنیتی با توسل به زور پیکر وی را از خانواده گرفته و به آنها اعلام کردند که جنازه را برای دفن به لواسانت منتقل می کنند. خانواده سحابی نیز بدون این که بتوانند خود پیکر عزیزشان را همراهی کنند راهی لواسانات شدند.
به گزارش خبرنگار کلمه ماموران امنیتی برای گرفتن جنازه هاله سحابی خانه مسکونی اش در مجتمع مسکونی نسیم دانش در پل گیشای تهران را به محاصره خود درآوردند.
پلیس جنایی که برای معاینه و صدور گواهی فوت هاله سحابی از اوایل ظهر بالای پیکر این شهید حاضر شده بود اظهارات شاهدان مرگ هاله سحابی در مراسم تشییع جنازه پدرش را شنیدند. شاهدان عینی این حادثه توضیح دادند که هاله در مراسم تشییع جنازه پدرش در حالی که روحیه بالایی داشت و شاخه ی گلی در دست داشت و عکس پدر را روی سینه اش چسبانده بود پیشاپیش جمعیت عزادار حرکت می کرد. که ناگهان یکی از نیروهای لباس شخصی با حمله به هاله عزادار عکس سینه اش را پاره کرد و مشتی محکم بر روی سینه او را مورد ضرب و شتم قرار داد. هاله بر روی زمین افتاد و به گفته این شاهدان دقایقی بعد زندگی اش پایان یافت.
این گفته های شاهدان توسط پلیس جنایی ثبت شد.